آژانس دیجیتال سها مارکتینگ

خدمات سئو سایت (SEO)

خدمات سئو

این روزها شیوه‌ی کسب‌وکارها تغییر کرده و افراد یا شرکت‌ها برای موفقیت نیاز به ابزار جدیدتر در کنار سیاست‌های تجارت و بازاریابی دارند. بنابراین اگر می‌خواهید تجارت‌تان رونق بیشتری پیدا کند یا کسب‌وکار جدیدتان زودتر به ثمر برسد، باید از مجموعه ابزار و تکنیک‌هایی به نام (SEO) استفاده کنید.

سئو یا (Search Engine Optimization) به مجموعه‌ای از فرآیندها و تکنیک‌ها گفته می‌شود که با هدف بهبود رتبه وب‌سایت شما در نتایج جستجوی موتورهای اطلاعاتی مانند گوگل، بینگ، یاهو و … انجام می‌شود.

یکی از خدماتی که به‌صورت تخصصی«سهامارکتینگ» به شما ارائه می‌دهد، سئو (SEO) است. ممکن است؛ بپرسید: خدمات سئو چیست؟ چرا گرفتن این خدمات به‌درستی و به‌صورت حرفه‌ای، برای کسب‌و‌کار ما حیاتی است و این‌که چرا سهامارکتینگ بهترین مجموعه برای انجام خدمات سئو است؟ تا انتهای این بخش، به بررسی پاسخ سوال‌های مطرح شده در بالا می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

سئو به زبان ساده چیست؟

همانطور که اشاره شد، Search Engine Optimization، مجموعه‌ای از ابزارها و تکنیک‌هاست که می‌توان از آن‌ها برای بهبود رتبه‌بندی وب‌سایت در موتورهای جستجو استفاده کرد. این ابزارها شامل کلمات کلیدی، لینک‌ها و سایر عواملی است که موتورهای جستجو برای رتبه‌بندی وب‌سایت‌ها در نظر می‌گیرند.

منظور از موتورهای جستجو چیست؟

همانطور که اشاره کردیم، سئو مجموعه ابزار و تکنیک‌هایی است که به سایت شرکت یا کسب‌وکار شما کمک می‌کند تا در موتورهای جستجو بهتر دیده‌شوید و حتی به 10 لینک صفحه نخست برسید.

اما اینجا ممکن است، این سوال به ذهن‌تان خطور کند که منظور از موتورهای جستجو چیست؟

موتورهای جستجو (Search Engine Optimizations) مجموعه‌ای از نرم‌افزار و سخت‌افزار است که به افراد کمک می‌کند تا در دنیای گسترده و متنوع اطلاعات، به داده‌هایی که مدنظرشان هستند، برسند.

این جست‌وجو فقط در فضای وب نیست، می‌تواند روی هارددیسک یا گوشی موبایل‌تان نیز اتفاق بیفتد. حال اگر جست‌وجو در فضای وب باشد، به آن «موتور جستجوی وب» می‌گویند.

آن چیزی که این روزها، بیشتر مد نظر کاربران است؛ موتور جستجوی وب یا (Web Search Engine)است و محبوب‌ترین موتورهای جستجوی این روزها در جهان، موتور جستجوی گوگل است. در ادامه 7 موتور جستجوی محبوب جهان را به شما معرفی می‌کنیم:

 • Google
 • Bing
 • Yahoo
 • DuckDuckGo
 • Google Scholar
 • DogPile
 • Yandex

سئو در کسب‌وکار‌ها چه کاربردی دارد؟

همانطور که اشاره کردیم، سئو سایت می‌تواند به رشد و رونق کسب‌و‌کارها کمک کند. در این قسمت به مزایای استفاده از SEO در رشد کسب‌وکارها اشاره می‌کنیم:

1. افزایش ترافیک وب‌سایت؛

با بهبود سئو و جلب رتبه‌های بالا در نتایج جست‌وجو، تعداد بازدیدکنندگان وب‌سایت‌تان و در نتیجه فروش‌تان افزایش می‌یابد.

2. بهبود نرخ تبدیل؛

سئو می‌تواند به شما کمک کند تا نرخ تبدیل وب‌سایت‌تان را بهتر کنید. منظور از افزایش نرخ تبدیل، بالا رفتن اقدام افرادی است که از سایت شما بازدید می‌کنند. به‌طور مثال بازدیدکنندگان تشویق به ثبت‌نام در خبرنامه‌تان می‌شوند، از محصولات یا خدمات کسب‌وکارتان استفاده می‌کنند و ….

3. افزایش اعتبار برند؛

سئو در افزایش اعتبار برند نیز بسیار موثر است. با کمک آن شما در نتایج جست‌وجوی کلمات کلیدی مرتبط با کسب‌و‌کارتان دیده خواهید شد و حتی رتبه سایت‌تان بهبود پیدا می‌کند.

در واقع؛ SEO کمک‌تان می‌کند تا شما در میان مخاطب‌های‌تان به عنوان یک منبع مورد اطمینان و اعتماد دیده شوید و در نتیجه  آن‌ها را تشویق می‌کند تا از محصول یا خدمات‌تان استفاده کنند.

4. کاهش هزینه‌های بازاریابی.

سئو سایت به شما کمک می‌کند تا هزینه‌های بازاریابی خود را کاهش دهید. با رتبه بالاتر در نتایج جست‌وجو، ترافیک بیشتری از Search Engine جذب می‌کنید و در نهایت؛ مشتریان بیشتری را به‌دست خواهید آورد.

به‌طور مثال، با استفاده از خدمات سئو، می‌توانید رتبه ویدیوها، مطالب، صفحات محصولات یا هر نوع محتوایی که روی وبسایت‌تان دارید را بهتر کنید و حتی آن‌ها را می‌توانید به صفحه نخست نتایج جست‌وجو برسانید.

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید.

چرا سها مارکتینگ بهترین مجموعه برای انجام خدمات سئو است؟

تیم ما در سها مارکتینگ، مجموعه‌ای از متخصص و حرفه‌ای است که همگی به قول معروف؛ عزم‌مان را جمع کرده‌ایم تا به شما کمک کنیم تا کسب‌وکارتان رونق بیشتری پیدا کند. دلایلی که ما را در زمره بهترین‌ها هستیم، عبارتند از:

1. تجربه و تخصص؛

همان‌طور که اشاره شد، سها مارکتینگ با داشتن تیم متخصص و مجرب در زمینه سئو، به بهبود رتبه وب‌سایت شما کمک خواهد کرد و شما در کنار ما، می‌توانید به تمامی نیازهای بهینه‌سازی وب‌سایت از کپی رایتینگ و تولید محتوای متنی گرفته تا لینک‌سازی و تولید محتوای گرافیکی و ویدیویی برسید.

ما در سهامارکتینگ، موفقیت وب‌سایت شما را برای حضور در صفحه اول گوگل تضمین می‌کنیم.

2. استفاده از الگوریتم‌های به‌روز.

موتورهای جستجو به‌طور مداوم الگوریتم‌های خود را به‌روز می‌کنند و برای موفقیت در سئو، لازم است با این تغییرات هماهنگ باشید. سها مارکتینگ با داشتن دانش در این زمینه، تغییرات را پیگیری و به بهترین شکل آن‌ها را اعمال می‌کند.

5 گام مهم موفقیت در خدمات سئو سهامارکتینگ

برای اینکه بیشتر با خدمات سئو سهامارکتینگ آشنا شوید، در این قسمت ما به 5 گامی که در راستانی موفقیت کسب‌وکارتان بر می‌داریم، اشاره خواهیم کرد:

1. تحقیق در مورد وضعیت کنونی وب‌سایت شما؛

در این مرحله، کارهای زیر را برای وب‌سایت‌تان انجام می‌دهیم:

 • تحقیق در رابطه با کلمات کلیدی مورد نیاز برای بهینه‌سازی وب‌سایت‌تان؛
 • تعیین بازار هدف؛
 • تعیین لیست کلمات کلیدی؛
 • بررسی وضعیت کنونی شما و رقبای‌تان در رابطه با کلمات کلیدی تعیین شده,
 • در نهایت، مشخص کردن استراتژی سایت و تولید محتوا به اشکال مختلف.

2. بهینه‌سازی زیرساخت‌های فنی و تکنولوژی وب سایت شما؛

در این مرحله وضعیت کنونی وبسایت‌ را بررسی می‌کنیم و تمامی لینک‌ها، ریداریکت‌ها، توضیحات متا، آدرس‌ها و غیره توسط تیم فنی سها مارکتینگ انجام شده و تغییرات مورد نیاز اجرا خواهد شد.

وب مستر و گوگل آنالیتیکس در این مرحله برای شما تنظیم می‌شود تا بتوان اقدامات بازار هدف را از طریق آن به درستی بررسی کرد.

3. بهینه‌سازی عناصر وب‌سایت و بهبود محتوای Onsite؛

در این بخش، صفحات فرود وب‌سایت شما بررسی می‌شوند. تیترها، آدرس‌های صفحات فرود، محتوای داخلی صفحات فرود، لینک‌های داخلی، عکس‌ها، ویدیوها، عنوان‌ها و موارد دیگر بررسی، بهبود و پیاده‌سازی خواهند شد.

4. تعیین و اجرای استراتژی محتوای Offsite و همچنین اجرای لینک‌سازی؛

حجم محتوای مناسب برای وب‌سایت شما، لینک‌سازی و تعیین لینک‌های هدف‌مند برای صفحات فرود مورد نظر، همگی در این گام انجام خواهند شد.

5. ارائه گزارش عملکرد ماهانه.

در این بخش، براساس آنچه در گام اول تعیین شده بود، گزارش عملکرد و بهبود ایجاد شده در لینک‌ها و وضعیت وب‌سایت، به شما ارائه خواهد شد.

سها مارکتینگ، مجموعه‌ای که شما را برای راه اندازی کسب و کار همراهی نموده و در حین مسیر نیز تا رسیدن به موفقیت، کنار شما خواهد بود.

02191091034

تهران، میدان هفت تیر، ابتدای بزرگراه مدرس، پلاک 55

info@sohamarketing.com

مشاوره رایگان

به مشاوره نیاز دارید؟
پیمایش به بالا
اسکرول به بالا